Foran Chevinal witaminy i minerały, 5l

EAN: 5390998010729
Producent: Foran
Zastosowanie:
konie rekreacyjne, konie w treningu, klacze źrebne/karmiące, konie starsze, ogiery, kuce, rekonwalecsenci, uzupełnienie minerałów, sierść
359,00
299,00 zł
Cena min. z 30 dni: 299,00 zł
5/5 Opinie: 0
DOSTĘPNOŚĆ: 1 sztuka w poszczególnych paszomatach:
  • Paszomat001, Wrocław ul. Robotnicza: (1 sztuka)
OPIS PRODUKTU:
Witaminy Foran Chevinal w płynie.
Preparat witaminowy Chevinal jest źródłem wysoko skoncentrowanych witamin, minerałów i aminokwasów w formie syropu wzbogaconego ekstraktem z drożdży i miodem. Swoim składem wspomaga funkcje fizjologiczne organizmu w okresach zwiększonego zapotrzebowania na składniki odżywcze.

Doskonale uzupełnia braki witamin, minerałów oraz aminokwasów w codziennej diecie koni, pozwalając na osiągnięcie przez nie maksymalnego rozwoju i wykorzystanie pełnego potencjału. Wzmaga energię, zwiększa odporność i podnosi kondycję u koni sportowych.

Wskazania:
Chevinal Plus przeznaczony jest dla wszystkich koni w okresie wzmożonego wysiłku (zawody, stanówka), koni sportowych rozpoczynających trening i w trakcie jego trwania.

Stosowanie:
Lekka praca - 25 ml dziennie
Konie odpoczywające lub dochodzące do formy - 25 ml dziennie
Intensywna praca (konie sportowe, wyścigi, zawody) - 50 ml dziennie

Podawać zmieszane z pokarmem.

Skład:
Witamina A, D3, E, B1, B2, B6, B12, kwas nikotynowy, kwas pantotenowy (witamina B5), kwas foliowy, biotyna, chlorek choliny, miedź, mangan, cynk, jod, selen, magnez, sód, kobalt, żelazo, DL-metionina, L-lizyna.
OPINIE KLIENTÓW: