Hippover Pharmacy Gastrogel, 1,2l

EAN: 5904754151344
Producent: Hippovet
Zastosowanie:
rekonwalecsenci, konie wrzodowe, problemy gastryczne
165,00 zł
5/5 Opinie: 0
DOSTĘPNOŚĆ: 1 sztuka w poszczególnych paszomatach:
  • Paszomat001, Wrocław ul. Robotnicza: (1 sztuka)
OPIS PRODUKTU:

Gastrogel to kliniczny preparat zawierający wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, beta glukany i nukleotydy w otoczkach aloesowych, które tworzą warstwę ochronną, powlekająca błonę śluzową żołądka przyspieszając gojenie się nadżerek żołądka. Połączenie b-glukanów izolowanych z drożdży oraz grzybów stymuluje procesy gojenia. 
Praparat zawiera bioaktywne składniki, które korzystnie wpływają na zdrowie koni ze zdiagnozowanymi wrzodami żołądka, jak i tych, które znajdują się w grupie ryzyka. 

Najważniejsze cechy:

  • wspomaga leczenie trudno gojących się wrzodów żołądka i pomaga w utrzymaniu zdrowej śluzówki u koni po leczeniu farmakologicznym
  • zmniejsza prawdopodobieństwo nawrotu choroby wrzodowej
  • zawartość naturalnych składników ma wpływ na łagodzenie podrażnień, szczególnie w bezgruczołowej części żołądka
  • można stosować długotrwale lub jako profilaktyka, ponieważ nie zmienia pH żołądka

Skład: woda, wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, 1,3 beta-glukany – z rozszczepki pospolitej (schizofylan), guza brzozowego oraz drożdży saccharomyces cerevisiae; ekstrakt z aloesu, naturalne aminokwasy, bioaktywne peptydy (kolagen typu I i III oraz elastyna), organiczny cynk, nukleotydy oraz nukleozydy, benzoesan sodu, alginian, sorbinian potasu, ksylitol

Dawkowanie: konie ok. 500kg - 30ml dwa razy dziennie przez pierwsze 28 dni, następnie zmniejszyćdo 15ml dwa razy dziennie. W okresach zwiększonego stresu 30ml dwa razy dziennie. 
Podawać bezpośrednio do pyska lub wymieszać z paszą.

OPINIE KLIENTÓW: